“Marzenko, wracaj do nas…”

Dziś ósmy dzień strajku nauczycieli. Kamiennogórscy nauczyciele ze szkoły minister Marzeny Machałek apelują o jej powrót do zawodu i pracę dla idei. Marzena Machałek wciąż jest pracownikiem tej placówki, aktualnie na urlopie z uwagi na pełnioną funkcję. – W ten sposób wyrażamy dezaprobatę do działań rządu – mówią rozgoryczeni nauczyciele.

Dolny Śląsk to tylko 2 obiekty i tylko 17 mln!

Tak wygląda w Polsce realizacja inwestycji w ramach programu o szczególnym znaczeniu dla sportu – napisała na swoim profilu fb Iwona Krawczyk, poseł na Sejm RP. Na wnioskowane 458 406 900 zł z Ministerstwa Sportu przyznano kwotę 143 124 155 zł, z czego na Dolny Śląsk tylko 17 mln zł – 2 zadania: Stadion w Karpaczu […]

Komunikat KPN

Od dziś, 12 kwietnia, z powodu usuwania zagrożeń, w tym grożących upadkiem drzew, szlak zielony wzdłuż rzeki Kamiennej, w rejonie Wodospadu Szklarki będzie wyłączony z ruchu. Szlak pozostanie zamknięty do 18 kwietnia, czyli do zakończenia prac. Za utrudnienia KPN przeprasza.

Problemy z rosyjskim gazem

Zakłócenia i ograniczenia dostaw propanu do Polski. To skutek rozruchu dużego zakładu produkcji polipropylenu w Rosji, który jako surowca do produkcji potrzebuje propanu. Stąd też możliwości eksportowe propanu z Rosji uległy znacznemu ograniczeniu. Prezes zarządu DragonGaz sp. z o.o. Cezary Kwella zwraca uwagę: nie będzie to miało wpływu na zapewnienie bezpieczeństwa dostaw propanu, ale może […]

Zmiana cen

W dziale odbiór odpadów na stronie internetowej sanikom.com.pl spółka publikuje uchwałę nr 7 z dnia 12.03.2019 r. dotyczącą zmiany cen przyjęcia niektórych odpadów do ZUO od 01.04.2019 r. Prosimy zapoznać się również z aktualnym cennikiem dla klientów indywidualnych, który obowiązuje również od 01.04.2019 r. Zapraszamy do współpracy! Zarząd spółki.