Gdzie przywitamy 2018 rok?

kch i kg

Krzysztof Chwaliński i Krzysztof Grabowski pojawią się także w Wałbrzychu na WOŚP.

Domówki, bale, imprezy plenerowe… Jeszcze dziś i jutro szaleństwo przygotowań. Atmosfera sylwestrowa wisi już w powietrzu.

Wałbrzych: 31 grudnia bawimy się od godz. 22.00. do 1.00. Zabawę pod gwiazdami prowadzą: Rafał Ślipek – pierwszy konferansjer Wałbrzyskiego Ośrodka Kultury oraz DJ Adrena Line. Dużo dobrej muzyki, konkursy, nauka tańca!

Jelenia Góra: Sylwester pod Ratuszem, koncert zespołu Papa D, DJ  Ziutek Wieczorski, pokaz sztucznych ogni, impreza potrwa od 22.00 do 00.40.

Karpacz: Sylwester pod Śnieżką, ul. Konstytucji 3 Maja. Na scenie zagra Dj Maciek Wowk dobrze znany słuchaczom Muzycznego Radia. Impreza na deptaku rozpocznie się o godz. 22:00 i potrwa do 1:00 w nocy. O północy przewidziany jest pokaz sztucznych ogni.

Wrocław: O godzinie 19.00 rozpocznie się impreza sylwestrowa na pl. Gołębim. Sylwester Wrocławski potrwa do pierwszej w nocy w Nowy Rok. W tym roku tylko jedna sylwestrowa estrada zaprojektowana została jako tętniące kolorami, mappingiem, wizualizacjami wyświetlanymi na LED-owych ekranach, serce nocnej imprezy. Występ każdego kolejnego zespołu będzie oprawiony w przypisane mu kolory. Ten „tęczowy zamysł” jest metaforą różnorodności i manifestem tolerancji. Oni rozkołyszą miasto w sylwestrową noc: Lech Janerka, Conga Line, Natalia Sikora, Kozak System, Natalia Grosiak, Justyna Szafran, Emose Uhunmwangho, Artur Caturian, Marcin Januszkiewicz, Afromental.

A może Sylwester w Krakowie 2017. Jest jeszcze czas na spakowanie się i podróż! Osobno to rozsądek i szaleństwo. Razem – łobuzy, ale z klasą! Prowadzący Krzysztof Chwaliński i Krzysztof Grabowski pożegnają 2017 rok na scenie głównej krakowskiego Rynku! Wystąpią m.in.: Kasia Moś, Bovska i Natalia Nykiel!

nowakamienna Author