Polska zobacz więcej – weekend za pół ceny

baner_pzwBlisko 400 partnerów (m.in. kopalnie, muzea, parki, ogrody zoologiczne, zamki, pałace, teatry, hotele, schroniska, ośrodki SPA) zgłosiło się do pilotażowej akcji Ministerstwa Sportu i Turystyki „Polska zobacz więcej – weekend za pół ceny”!  Akcja cieszy się dużym zainteresowaniem branży turystycznej i ma na celu prezentację polskiej oferty turystycznej i zachęcenie Polaków do korzystania z atrakcji i usług turystycznych na terenie kraju, również w okresie poza głównym sezonem wakacyjnym – mówi Dawid Lasek, podsekretarz stanu w MSiT.

Celem akcji jest zaoferowanie Polakom atrakcyjnych ofert zniżkowych na usługi turystyczne i pokrewne w całym kraju. Polska to piękny kraj z morzem, jeziorami i górami. Warto wypoczywać w Polsce powiedział Minister Sportu i Turystyki Witold Bańka. Warto to docenić i wzmacniać polską gospodarkę turystyczną. Chodzi o to, aby Polacy coraz częściej i chętniej zaczęli zwiedzać Polskę. Film promocyjny wprowadzający do tematyki akcji zyskał dużą popularność w mediach społecznościowych, osiągając ponad milion wyświetleń i zasięg ponad 5 milionów odbiorców na portalu Facebook (całość można obejrzeć na:https://www.youtube.com/watch?v=03fpN1_ZqlA).

Akcja „Polska zobacz więcej – weekend za pół ceny” rozpocznie się w piątek i potrwa do niedzieli. Informacje o partnerach znajdują się na stronie internetowej projektu: http://www.polskazobaczwiecej.pl/.

Za pomocą interaktywnej mapy i wyszukiwarki każdy może znaleźć interesującą ofertę.

źródło: http://www.msport.gov.pl/

nowakamienna Author