Inspiracje w Przestrzeni

ZAPROJEKTUJ I WYBUDUJ OGRÓD PRZYJAZNY DLA OWADÓW! NA ZGŁOSZENIA CZEKAMY DO 30 CZERWCA 2020 R.

Ogród w centrum miasta na podstawie przygotowanej przez siebie koncepcji? Tak, to możliwe! Weź udział w Konkursie i stwórz przestrzeń przyjazną dla owadów!

Do 30 czerwca br. czekamy na projekty w ramach Konkursu „ULubiony ogród”, którego tematem jest ogród przyjazny dla owadów. Organizator Konkursu to czasopismo „Zieleń Miejska”, wydawane przez firmę Abrys, wraz z Urzędem Miasta Poznania oraz Zarządem Zieleni Miejskiej w Poznaniu.

KONCEPCJA

Konkurs realizowany jest w trybie „zaprojektuj i wybuduj”. Zadanie konkursowe polega na opracowaniu projektu koncepcyjnego zagospodarowania terenu Skweru Franciszka Rataja, znajdującego się w okolicach ul. Księcia Józefa w Poznaniu.

Konkurs realizowany jest w trybie „zaprojektuj i wybuduj. Laureat Konkursu, oprócz przygotowania projektu koncepcyjnego, przygotuje także projekt techniczny ogrodu oraz podejmie się jego realizacji!

UCZESTNICY

Konkurs ma charakter ogólnopolski i jest skierowany do projektantów i architektów krajobrazu, którzy w ciągu trzech lat poprzedzających edycję konkursu, zrealizowali wybrane dwa projekty zagospodarowania zieleni miejskiej.

NAGRODY 

I miejsce:
zlecenie w formule „zaprojektuj i wybuduj” na realizację ogrodu,

II miejsce:
nagroda finansowa o wartości 5000 zł

III miejsce:
nagroda finansowa o wartości 2500 zł

KONTAKT
w kwestiach formalnych:
Marta Siatka, tel. 660-762-427,
e-mail: m.siatka@abrys.plw kwestiach merytorycznych:
Natalia Ziółkowska, tel. 61-860-85-27,
e-mail: natalia.ziolkowska@zzmpoznan.pl

nowakamienna Author