Czarny Bór Open

czarny-bor-open

W piątek, 2 grudnia rozpocznie się w Czarnym Borze 11 Międzynarodowy Turniej Czarny Bór Open i Puchar Polski Seniorek w zapasach kobiet pod Honorowym Patronat Marszałka Województwa Dolnośląskiego. W piątek w Hali Gminnego Zespołu Szkolno Przedszkolnego odbędzie się ważenie zawodniczek, a w sobotę impreza rozpocznie się  od uroczystego otwarcia o godzinie 9.00. Po otwarciu do około godziny 18.00 będą toczyć się walki. Pojedynki finałowe zaplanowane są na niedzielę, 4.12 od godziny 9.00 do 12.00.

Wszystko wskazuje na to, iż na matach w Czarnym Borze będziemy mieć rekordową frekwencję. W ubiegłym roku w turnieju wzięło udział 296 zawodniczek, a teraz zgłoszono już ich ponad 300 z takich krajów jak: Austria, Chorwacja, Czechy, Francja, Węgry, Litwa, Łotwa, Niemcy, Finlandia, Włochy, Słowacja, Szwecja, Rosja. Polskę reprezentować będzie kadra narodowa juniorek młodszych oraz ponad 20 polskich klubów – zapowiadają organizatorzy.

Czarny Bór Open będzie można oglądać w internecie. Przekaz video będzie prowadzony z każdej z mat. Do tego podobnie jak rok temu będzie można śledzić na żywo wyniki. Linki do transmisji video pojawią się na stronach internetowych czarnyboropen.pl oraz sportzona.pl.

nowakamienna Author