Z Wrocławia Do Izraela. Ryanair ogłosił nowe połączenie

PL_Follow me

Polecimy do Tel Avivu. Nowe połączenie rusza od sezonu zimowego 2017/2018. To już 28 kierunek linii Ryanair z Wrocławia.

Samoloty linii Ryanair na trasie do Tel Avivu będą latały dwa razy w tygodniu. To pierwsze połączenie z Wrocławia na Bliski Wschód.

Tel Aviv jest najważniejszą metropolią w tamtym regionie świata, a także centrum finansowym i technologicznym o globalnym znaczeniu. To kierunek ważny dla biznesu, a także niezwykle atrakcyjny pod względem turystycznym – mówi Jarosław Sztucki, dyrektor ds. marketingu i sprzedaży w Porcie Lotniczym Wrocław.

Połączenie do Tel Avivu wystartuje w sezonie zimowym 2017/2018. To już trzeci nowy kierunek z Wrocławia ogłoszony przez irlandzkiego przewoźnika na ten rok. Wiosną ruszą połączenia do Lizbony i na Majorkę. Czwartą nowością z Wrocławia będzie Lwów. Ten kierunek uruchamiają linie Wizz Air, również od wiosny 2017.

W aktualnym rozkładzie lotów linie Ryanair obsługują 25 połączeń z Wrocławia (od sezonu letniego 27 połączeń). Wizz Air oferuje 8 kierunków (9 od sezonu letniego).