Po godzinach - warto zobaczyć

Artur Andrus. Recital kabaretowy w Teatrze Zdrojowym w Szczawnie-Zdroju, 2 października, godz. 19.00.

Zapraszamy na Recital Kabaretowy Artura Andrusa, w którym usłyszymy znane, lubiane, wciąż przez publiczność oczekiwane utwory , będące już niekwestionowanymi przebojami piosenki kabaretowej. Pojawią się także te pochodzące z ostatniego albumu pt.”Sokratesa 18″ O podróżach – dalekich i bliskich. O miejscach. Takich, w których autor był i takich, w których go nie było, bo niektóre nawet nie istnieją. O uczuciach. Własnych i cudzych. Przeżytych, zauważonych, zasłyszanych i zmyślonych. Trochę poważnie i trochę nie. Piosenki będą przeplatane wierszami, humorystycznymi komentarzami, anegdotami, zawsze na najwyższym poziomie – o czym chyba nikogo, kto zetknął się z tym artystą nie trzeba przekonywać.
Arturowi Andrusowi towarzyszą muzycy: Wojciech Stec – fortepian, gitara Łukasz Borowiecki – kontrabas, akordeon Łukasz Poprawski – saksofony, klarnet Paweł Żejmo – perkusja
Bilety w cenie 140 zł do nabycia w Teatrze Zdrojowym, Domu Zdrojowy, Kawiarni Bohema (w Parku Zdrojowym), oraz na www.kupbilecik.pl .