Po godzinach - warto zobaczyć

Połączenie atmosfery Belle Epoque z komfortem nowoczesności. Poznajcie królestwo Marzeny Mroczkowskiej – Orpel. Zapraszamy do Jedliny-Zdroju.

Willa Kwiaty Polskie w Jedlinie – Zdroju to połączenie atmosfery Belle Epoque z komfortem nowoczesności. Kameralny, przyjazny klimat oraz niebanalnie urządzone wnętrza pozwalają na przyjemny relaks, złapanie oddechu i oderwanie się od codzienności. Zaprasza Marzena Mroczkowska – Orpel. Poznajcie jej królestwo. Kameralna, zatopiona w zieleni willa leży na malowniczym zboczu wzgórza. Rozciąga się z niej piękny widok na Góry Sowie i Stołowe.

– Znajdujemy się w samym sercu renomowanego uzdrowiska Jedlina-Zdrój, w centrum fascynującego, pełnego turystycznych atrakcji regionu, wymarzonego również dla fanów aktywnych form spędzania wolnego czasu jak i dla odkrywców tajemnic zarówno zimą, jak i latem – mówi Marzena Mroczkowska – Orpel.

W bliskiej okolicy willi jest mnóstwo różnorodnych atrakcji do zwiedzania i wędrówek w góry. Z Jedliny-Zdroju można wejść na Górę Borową (853 m n.pm.), gdzie z nowo powstałej wieży widokowej można zobaczyć całą panoramę Gór Wałbrzyskich a przy dobrej pogodzie z Wielką Sowę, Śnieżkę a nawet wrocławski Sky Tower. Odkrywców przyciągają także: Kompleks Riese, Pałac Jedlinka, Zamek Książ czy skalne miasta. Aktywni będą zachwyceni trasami biegowymi, rowerowymi, górskimi szlakami. „Emocji na wysokim poziomie” dostarczy znajdujący się w sąsiedztwie Park Aktywności z trasami linowymi oraz torami saneczkowymi.

– Dysponujemy siedmioma pokojami i dwoma apartamentami. Wszystkie są przestrzenne, wygodne, bardzo gustownie urządzone – zaprasza właścicielka Willi Kwiaty Polskie w Jedlinie – Zdroju.

Nam najbardziej spodobały się dwa wnętrza. Chabrowy apartament, który jest luksusowym pokojem, większym niż standardowe, dla dwóch osób, które wyśpią się na wygodnym łożu małżeńskim. W pokoju znajdują się: szafa, stolik z fotelami oraz sofa. Łączy go wspólny przedpokój, gdzie znajduje się lodówka, z pokojem Kaczeniec. Całość sprawdza się znakomicie jako apartament rodzinny. Wspomniany kaczeńcowy pokój jest nieco mniejszy niż standardowe. Są w nim wygodne dwa osobne łóżka. Znajdują się tu: komoda, stolik z krzesłami oraz łazienka z prysznicem.