12 maja Starosta Kamiennogórska Małgorzata Krzyszkowska oraz członkini zarządu powiatu Ewa Kulon odwiedziły Powiatowe Centrum Zdrowia w Kamiennej Górze. Wizyta miała charakter szczególny – odbyła się z okazji Międzynarodowego Dnia Pielęgniarek i Położnych, obchodzonego corocznie 12 maja.

Starosta osobiście podziękowała pielęgniarkom i położnym za ich codzienną pracę, zaangażowanie oraz troskę o pacjentów. Przekazała kwiaty i słodkie upominki. Życzyła zdrowia, pomyślności, satysfakcji z wykonywanej pracy oraz nieustającej siły i wytrwałości.

Międzynarodowy Dzień Pielęgniarek i Położnych to szczególna okazja do wyrażenia uznania dla osób, które każdego dnia dbają o bezpieczeństwo, zdrowie i komfort pacjentów, pełniąc kluczową rolę w systemie ochrony zdrowia.

Zdjęcia użyczone: Starostwa Kamiennogórskie