Po godzinach - warto zobaczyć

Witaminę weź na zimę – koncert mikołajkowy / Szczawno – Zdrój

Zapraszamy na Mikołajki w Teatrze Zdrojowym w Szczawnie-Zdroju: przedstawienie „Witaminę weź na zimę”, spotkanie z Mikołajem i drobny, słodki upominek.

Centrum Uśmiechu – twórcy takich hitów, jak Gruszka czy Olimpiada w Jarzynowie. Na swoim koncie mają blisko 900 zagranych koncertów w kraju i za granicą, 6 płyt, 10 teledysków oraz występy na największych trasach koncertowych w naszym kraju – Lato z Radiem, Złote Przeboje na Wakacjach czy Mamy Maj z Radiem Zet, a także scenach, m.in.: Sala Kongresowa, Klub Muzyczny Stodoła, Hala na Torwarze czy Gdynia Arena. Współpracują z Agencją Rynku Rolnego a także Krajowym Centrum Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego. Ich teledyski osiągają milionowe odsłony. Dewizą zespołu jest to, że dla dzieci trzeba tworzyć jak dla dorosłych, tylko lepiej, dlatego ich znakiem rozpoznawczym jest muzyka o bogatym brzmieniu, gdzie usłyszeć można elementy folku, popu, rocka czy muzyki klasycznej.

Wesoły sposób prowadzenia koncertów, wpływa na podejście najmłodszego pokolenia, zarówno na sposób słuchania muzyki, a także na prawidłowe podejście do zdrowego stylu życia, tj. jedzenia warzyw i owoców oraz aktywności fizycznej. W programie tym biorą udział trzy postaci – Jagoda, Truskawka oraz Pan Orzeszek.

Tematyka show budowana jest wokół świątecznego klimatu, dlatego też kilka piosenek ma charakter świateczno-zimowy. Część utworów ma charakter interaktywny, co skłania całą publiczność do czynnego udziału w koncercie. Oczywiście, podczas koncertu nie może zabraknąć największych hitów zespołu, takich jak Gruszka czy Olimpiada w Jarzynowie. W przerwach między piosenkami artyści przeprowadzają konkursy nawiązujące do tematyki imprezy.